Půjčka až 80 000 Kč pro samoživitelky na mateřské nebo rodičovské

Tato půjčka nabízí pro nové klienty až 30 000 Kč. Pro stávající až 80 000 Kč. Platíte jen minimální měsíční splátky. Peníze mohou dostat i samoživitelky, matky na mateřské nebo rodičovské. Je určena i pro důchodce, pro zaměstnance nebo pro OSVČ. Peníze můžete mít ještě dnes.

Půjčit si peníze, když jste samoživitelka s dítětem, která má příjem jen z mateřské nebo rodičovské, nemusí být nic snadného. Jak banky, tak i řada nebankovních společností požaduje, abyste byli zaměstnáni a měli pravidelnou výplatu. Takže najít půjčku, kde vám dají peníze i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání, není tak jednoduché.

Existují ale i půjčky, které jsou dostupné i pro ženy na mateřské nebo rodičovské. U této půjčky můžete dostat až 80 000 Kč. Půjčka má oproti jiným nabídkám i řadu zajímavých výhod. Platíte jen minimální měsíční splátku.  Peníze můžete mít do 10 minut, ještě dnes.

Okamžitá půjčka až 80 000 Kč – platíte jen minimální měsíční splátku

Tato půjčka nabízí řadu výhod. Jednou z nich je i to, že nemusíte vracet celou částku naráz (jako je to běžné u některých nebankovních půjček do výplaty), ale každý měsíc vám stačí zaplatit jen minimální měsíční splátku. A to si můžete dovolit, i když máte jako příjem jen mateřskou nebo rodičovskou.

Další velkou výhodou tohoto úvěru je, že můžete finanční prostředky čerpat opakovaně. U této půjčky totiž peníze nedostáváte jednorázově, ale máte schválený úvěrový limit, který může být až 80 000 Kč.

Půjčka tak funguje podobně, jako kontokorent k bankovnímu účtu. Můžete si z ní vybírat peníze až do výše schváleného limitu. Pokud finanční prostředky nečerpáte, nic vás to nestojí (je to bez úroků a bez jakýchkoliv poplatků).

Když pak peníze potřebujete, můžete si je jednoduše převést na svůj účet v bance. Pak se vám vyčerpaná částka začne úročit. Můžete ji kdykoliv splatit celou naráz. Nebo stačí jen každý měsíc zaplatit alespoň minimální měsíční splátku.

Pro nové klienty až 30 000 Kč – i pro ženy na mateřské

Jako nový klient máte úvěrový limit omezen na maximálně 30 tisíc korun. Pokud ale budete splácet měsíční splátky, pak se vám bude úvěrový limit automaticky zvyšovat:

  • Půjčka od 2 500 Kč do 80 000 Kč
  • Pro nové klienty maximálně do 30 000 Kč
  • Pravidelné minimální měsíční splátky (kdykoliv můžete zaplatit vše naráz)
  • Půjčka je i pro důchodce, ženy samoživitelky, na mateřské nebo rodičovské
  • Rychlé vyřízení jen přes internet
  • Peníze máte už do 10 minut (výjimečně do 24 hodin)
  • Obejdete se i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání

Půjčka je i pro důchodce, ženy samoživitelky, na mateřské nebo rodičovské

Pro vyřízení této půjčky nemusíte být zaměstnání. Obejdete se i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Pochopitelně je ale požadáváno, abyste měli alespoň nějaký pravidelný měsíční příjem.

  • Může to být například i důchod (invalidní nebo starobní)
  • Nebo mateřská (peněžitá pomoc v mateřství) či rodičovská (rodičovský příspěvek).
  • Peníze si mohou půjčit i zaměstnanci nebo podnikatelé (OSVČ).

vyřízení půjčky vám stačí jen občanka, vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Předpokladem je pak minimální věk 21 roků a být občanem ČR (nebo pro cizince, to znamená zde mít trvalý pobyt).

Nesvázaná žádost o půjčku až do 80 000 Kč

O peníze si můžete ihned požádat v této nezávazné online žádosti. Ihned se dozvíte, kolik byste mohli dostat a za jakých podmínek. Okamžitě budete vědět, s čím zde můžete počítat.

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.