Půjčka na směnku od lichváře – peníze v hotovosti ještě dnes

Potřebujete půjčit peníze a zatím vás všude odmítli? Pak je zde lichvářská půjčka na směnku. Tato soukromá půjčka umožňuje získání finančních prostředků i lidem bez příjmu, se záznamem v registru nebo i s exekucí. Půjčku je možné dostat v hotovosti na ruku, klidně ještě dnes.

Dostali jste do situace, kdy zoufale sháníte peníze, a nikde vám nechtějí vyjít vstříc? Potřebuje rychle půjčit finanční prostředky na akutní výdaje a zatím jste nebyli nikde úspěšní? Máme zde pro vás určitou možnost, jak získat peníze v hotovosti, klidně ještě dnes.

Půjčka na směnku od lichváře – šance na peníze pro každého

Pokud vás odmítli v bance i u nebankovních společností, pak je zde možnost využít soukromé půjčky. Můžeme jí říkat třeba lichvářská půjčka. Soukromý poskytovatel úvěru, je schopný poskytnout finanční prostředky i lidem, co nebyli úspěšní jinde.

Peníze je zde možné získat velmi rychle, často ještě dnes. Není také problém, aby vám byly finanční prostředky vyplaceny v hotovosti na ruku.

Krátkodobá půjčka na směnku v hotovosti

U půjčky na směnku to zpravidla funguje tak, že podepíšete směnku a dostanete ihned vyplaceny finanční prostředky v hotovosti na ruku. Směnka je obvykle podepisována na 1 až 3 měsíce. Po uplynutí této doby, byste pak měli vrátit částku, k jejímuž zaplacení jste se zavázali podpisem směnky.

Neplatíte zde tedy žádné měsíční splátky – vše splatíte jednorázovou splátkou. Nejsou zde také klasické úroky, jako u běžných půjček. Půjčená částka je už při podpisu navýšena o příslušný poplatek. Takže pokud si například potřebujete půjčit třeba 30 000 Kč, pak podepíšete směnku na 40 000 Kč a tuto částku pak musíte za 3 měsíce vrátit celou zpět.

Lichvářská půjčka na směnku v hotovosti

Získat peníze na směnku, může být řešením nedostatku finančních prostředků, například u těch, kdo mají již nějaké jiné závazky, a tak jim banka další peníze nepůjčí. Půjčku mohou získat i lidé, s negativním záznamem v registru, nebo i ti kdo mají jen nízké příjmy.

Pochopitelně i u této půjčky na směnku je potřeba, abyste byli schopni dostát svým závazkům. Pokud jste zcela bez příjmů, máte vysoké dluhy a nemáte vlastně nic, z čeho byste mohli půjčené peníze vrátit, pak je velmi pravděpodobné, že vám nikdo nepůjčí.

Co je potřeba k získání půjčky na směnku?

  • Pro sjednání půjčky je potřeba vyplnit následující poptávkový formulář
  • Mělo by vám být alespoň 18 roků a měli byste být svéprávní
  • Předpokladem je trvalý pobyt na území ČR
  • Budete potřebovat platnou občanku (občanský průkaz)
  • Budete potřebovat kontaktní email a telefon
  • V závislosti na výši požadovaného úvěru, může být požadováno doložení příjmu nebo jiná forma záruky splacení

U půjčky na směnku, můžete dostat peníze i v hotovosti. V závislosti na tom, kde bydlíte je to možné vyřídit i velmi rychle – často ještě dnes, nebo nejpozději do 24 hodin.

Nezávazná poptávka – půjčka na směnku ještě dnes

Pokud byste chtěli získat více informací o tom, jaké jsou možnosti poskytnutí půjčky na směnku, pak stačí vyplnit následující nezávazný poptávkový formulář.

Napište, kolik byste potřebovali peněz, na jak dlouhou dobu, a jaké jsou vaše možnosti splácení. Obratem vám budou zaslány podrobnější informace o možnostech získání finančního úvěru.

Poptávka - půjčka na směnku:

Poptávka - půjčka na směnku:

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.