Peníze na cokoliv – půjčka bez ručitele do 150.000 Kč

Společnost HomeCredit nabídne možnost půjčit si od 10 000 do 150 000 korun na cokoli, co zrovna potřebujete. Vedle velkého rozpětí půjček nabídne HomeCredit i velké možnosti nastavení splátek, možnost odložení splátek, případně půjčku do jednoho měsíce zrušit.

Společnost HomeCredit byla založena už v roce 1997. Od tohoto roku nabízím českým spotřebitelům půjčky na různé účely. Můžete se tak spolehnout, že firma skutečně splní všechny závazky, které slíbila.

Peníze na cokoli - půjčka bez ručitele do 150.000 Kč

Půjčka – co je třeba abyste dostali 150 tisíc korun?

V první řadě vám musí být alespoň 18 let. Pokud splňujete tuto podmínku, jste jen krůček od získání půjčky od společnosti HomeCredit. Druhou podmínkou je totiž trvalý příjem. Pokud nemůžete nijak prokázat svůj příjem, HomeCredit Vám půjčku neschválí. Nezapomeňte také na dva platné průkazy (nejčastěji občanský průkaz a řidičský průkaz).

Výhody půjčky bez ručitele

Pokud nebudete stíhat splácet, můžete si splátku odložit, a to celkem čtyřikrát! Vyřízení půjčky je zcela zdarma a naprosto bez problémů. Navíc si můžete sami zvolit, kolik chcete splácet a jak dlouho. Půjčka je flexibilní přímo vašim potřebám. Úroková sazba začíná na 13,94%!

  • Není třeba ručitel
  • Půjčka až 150 000 korun
  • Flexibilní půjčka
  • Úroková sazba 13,94%
Požádejte si o tuto půjčku ihned!

Další finanční nabídky:

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.