Půjčka 20000 Kč bez ručitele a bez zástavy – peníze ještě dnes

Rychlá nebankovní půjčka od Viva Credit s.r.o. nabízí až 20 000 Kč na 35 dní. U první půjčky je to bez poplatků a bez úroků. Peníze můžete mít do 10 minut. Při vyřizování úvěru se obejdete i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání, bez ručitele a bez zástavy.

Finanční společnost Viva Credit s.r.o. nabízí rychlou půjčku do 20 000 Kč, kterou můžete získat i bez ručitele a bez zástavy. Peníze si můžete půjčit až na 35 dní (5 týdnů). Tuto půjčku můžete mít nyní zdarma – neplatíte žádné úroky nebo poplatky. Půjčíte si 20 tisíc korun a za 35 dní vrátíte také jen 20 tisíc korun. Tato půjčka vás tedy určitě nezruinuje.

Půjčka 20 000 Kč bez ručitele a bez zástavy

Pro nebankovní půjčky, kam se řadí i tato nabídka, je typické, že zde můžete získat pár tisíc korun na kratší dobu. Jedná se zpravidla o jednorázové půjčky. Takže celou půjčenou sumu musíte vrátit naráz, po uplynutí dohodnuté doby splatnosti.

Zde to funguje podobně. Můžete si vzít částku od 500 Kč do 20 000 Kč na 1 až 35 dní (tedy maximálně na 5 týdnů). Po uplynutí této doby, byste měli celou částku jednorázově uhradit.

Pokud byste si nemohli dovolit zaplatit celou splátku naráz, je zde možnost i prodloužení doby splatnosti. Půjčka se prodlužuje vždy od 7, 14 nebo 21 dní. Před prodloužením, je ale nutné uhradit příslušný poplatek.

Výhodu této půjčky je určitě i to, že peníze můžete dostat i bez ručitele a bez zástavy. Nyní si navíc jako nový klient můžete půjčit až 20 000 Kč na 35 dní a máte to bez úroků a bez poplatků:

 • Rychlá půjčka od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Splatnost za 1 až 35 dní (5 týdnů)
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • První půjčka je zdarma, bez úroků a bez poplatků
 • Vyřízení přes internet do 10 minut
 • Peníze máte na účtu v bance ještě dnes (do hodiny)
 • Obejdete se bez potvrzení o příjmu

Půjčka 20 000 Kč – peníze máte ještě dnes

Pokud potřebujete rychle sehnat peníze na cokoliv, pak zde to máte možnost vyřešit opravdu velmi rychle. O peníze si můžete požádat přes internet. Stačí vám k tomu jen občanka a výpis z bankovního účtu. Obejdete se bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání.

Vyplnění online žádosti vám zabere maximálně 10 minut. Pokud máte všechny potřebné doklady a splňujete požadované podmínky, pak jsou vám ihned zaslány peníze na účet. Pokud máte učet u Komerční banky, ČSOB, Fio banky, Moneta banky, Raiffeisen banky nebo u České spořitelny, pak máte peníze okamžitě na účtu. Ještě dnes, je tak můžete použít na cokoliv potřebujete.

Půjčka 20 000 Kč bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání

Pro rychlé vyřízení žádosti o peníze byste měli splňovat tyto náležitosti:

 • Minimální věk 18 roků a být občanem ČR
 • Platný občanský průkaz (dokládá se během žádosti)
 • Platná platební karta (VISA nebo MasterCard) – z karty se během schvalování půjčky strhne 1 Kč
 • Výpis z bankovního účtu (musíte být vlastníkem účtu)
 • Mobilní telefon a emailová adresa

Pro vyřízení této půjčky se obejdete i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Měli byste ale mít nějaký pravidelný měsíční příjem. Ten by měl být vidět právě na výpisu z bankovního účtu. Ani zde totiž není možné získat půjčku bez příjmu (odporuje to požadavkům České národní banky na poskytování půjček a úvěrů).

Peníze na cokoliv do 10 minut

Vyřízení tohoto úvěru je poměrně snadné. Můžete si to vyzkoušet sami. Stačí vám jen vyplnit nezávaznou online žádost a obratem se dozvíte výsledek. Do 10 minut budete vědět, zda se můžete začít těšit na peníze. Při splnění všech požadovaných podmínek máte peníze ihned na úču v bance. Ještě dnes je pak můžete využít na cokoliv.

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.