Rychlá půjčka (nejenom před výplatou) do 20000 Kč

Zajímala by vás solidní půjčka, která nabízí férové podmínky a rozumně vysoké úroky a poplatky? Potřebovali byste až 20000 Kč, třeba když vám schází peníze před výplatou, nebo i z jakéhokoliv jiného důvodu? Pak pro vás máme připraveno představení rychlé nebankovní půjčky do 20000 Kč.

Rychlá půjčka před výplatou do 20000 Kč

U tohoto nebankovního úvěru můžete velmi rychle dostat až 20000 Kč. Půjčit si zde můžete od 500 Kč do 20.000 Kč. Nabídka je určena všem, kdo potřebují rychle sehnat peníze. Můžete si o půjčku požádat, i když nejste zaměstnáni. Jde to totiž i bez zaměstnání. Musíte ale mít k dispozici nějaký pravidelný měsíční příjem (třeba z podnikání, nebo důchod, nebo třeba rodičovskou či mateřskou ap.). Ke schválení vaší žádosti budete potřebovat disponovat minimálním příjmem ve výši 6000 Kč.

Peníze máte na dobu 1 až 30 dní (tj. cca na 1 měsíc). Pokud by se vám ale stalo, že po uplynutí měsíce nebudete schopni celou půjčenou částku vrátit, není to nic hrozného. Kdykoliv si můžete požádat o prodloužení termínu splatnosti. V takovém případě stačí uhradit příslušný poplatek za prodloužení doby splatnosti a půjčka bude prodloužena.

První půjčka zdarma – bez poplatků a bez úroků

Pokud snad váháte, jestli si půjčit právě zde, máme pro vás dobrou zprávu. Jako nový klient máte možnost si půjčku vyzkoušet zcela zdarma. Napoprvé zde totiž můžete dostat až 8000 Kč a nic vás to nebude stát. U této první půjčky vám totiž nebudou účtovány žádné poplatky nebo úroky. Půjčíte si třeba 5000 Kč a za 30 dní budete vracet také právě jen 5 tisíc korun. Neplatíte tedy nic navíc, žádné úroky, žádné poplatky (ani předem ani potom).

Je to ideální možnost, jak si půjčit menší sumu (první půjčka zdarma je omezena na 8000 Kč), aniž by to znamenalo nějakou zátěž pro váš finanční rozpočet. Můžete si vše zdarma vyzkoušet. Tím, že si zde jednou půjčíte peníze, vás to nijak do budoucna nezavazuje. Příště si můžete půjčit někde jinde nebo si už nemusíte půjčovat vůbec nikde. Je to jen na vás.

Půjčit si zde můžete od 500 Kč do 20.000 Kč.

Jaké jsou výhody této rychlé půjčky před výplatou?

  • Půjčka až do 20000 Kč
  • První půjčka do 8000 Kč je zadarmo
  • Bez ručitele, bez ručení a bez zástavy
  • Okamžité vyřízení, peníze máte na účtu do 15 – 30 minut

Kdo si může vít půjčku do 20 tisíc korun?

Peníze si zde může půjčit každý, kdo splňuje tyto požadavky

  • Minimální věk 18 roků, maximálně 75 roků
  • Platné osobní doklady
  • Bankovní účet a mobilní telefon
  • Minimální měsíční příjem 6000 Kč (nemusí se jednat jen o příjem ze zaměstnání)

Jak sjednat rychlou půjčku do 20.000 Kč?

Stačí vyplnit následující online žádost. Zadejte všechny požadované údaje. Obratem je pak žádost vyhodnocena a vy se během pár minut dozvíte výsledek. Pokud je půjčka předběžně schválena, budete muset doložit osobní doklady (stačí naskenované doklady zaslat elektronicky, emailem) a také ověřit svůj bankovní účet (tak že pošlete 1 Kč na účet společnosti). A pak už vám budou ihned odeslány peníze, vy je můžete mít k dispozici ještě dnes, často už do 15 minut.

Online žádost o půjčku do 20000 Kč:

Online žádost pro získání půjčky najdete ZDE

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.