Půjčky do 20000 Kč ihned v hotovosti na ruku

Potřebujete peníze ihned? Třeba i o víkendu? Nechce se vám čekat, až vám peníze doputují na účet v bance a chtěli byste je dostat v hotovosti, ihned, a na ruku? Nebo byste si chtěli půjčit peníze bez placení poplatků předem, nebo dokonce úplně zadarmo? Všechno tohle vám nabízí právě tato půjčka.

Peníze v hotovosti na ruku i o víkendu

U této půjčky do 20000 Kč máte možnost dostat peníze ihned a v hotovosti na ruku. Dokonce i o víkendu. Zatímco jiné finanční společnost půjčují peníze jen v pracovní dny, tady to jde i v sobotu a v neděli. Pokud si o peníze požádáte přes internet, vaše žádost je ihned vyhodnocena. Ve všední dny mezi 8:00 a 20:00, o víkendu pak mezi 9:00 a 17:00.

První půjčka do 8000 Kč na jeden měsíc je pro nové klienty nyní zcela bez jakýchkoliv poplatků nebo úroků.

Pokud je půjčka schválena, můžete si zvolit, zda je chcete poslat na účet v bance, nebo jestli si je raději chcete, vyzvednout v hotovosti. To je pak možné i o víkendu. Stačí jen navštívit nějaké partnerské místo, kde mají otevřeno i v sobotu nebo v neděli a ihned dostanete peníze na ruku.

První půjčka zdarma – bez poplatků a bez úroků

Nyní také máte jedinečnou možnost mít celou půjčku zcela zadarmo. Bez placení jakýchkoliv poplatků předem. První půjčka do 8000 Kč na jeden měsíc je pro nové klienty nyní zcela bez jakýchkoliv poplatků nebo úroků. Stačí jen požádat o půjčku do 8000 Kč. A za měsíc pak vracíte právě jen stejnou částku. Bez poplatků navíc, bez úroků či čehokoliv jiného. Neplatíte ani 1 Kč navíc.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Vyřízení půjčky se objede i bez potvrzení o příjmu. Ke sjednání tohoto krátkodobého nebankovního úvěru vám stačí jen občanský průkaz a vyplnit jednoduchou online žádost. Nic dalšího není potřeba. Nemusíte nikam chodit, nebo nic dalšího někam posílat. Pokud je vám alespoň 18 roků, nejste v insolvenci nebo exekuci, pak mohou být peníze do několika minut vaše.

  • První půjčka do 8000 Kč zdarma (žádné poplatky ani úroky)
  • Půjčky do 1000 Kč do 20000 Kč
  • Peníze v hotovosti i o víkendu
  • Vyřízení půjčky do 10 minut
  • Minimální věk 18 roků
  • Bez insolvence nebo bez exekuce
  • I bez potvrzení o příjmu
  • Bez poplatků předem, bez ručitele a bez zástavy

Potřebujete peníze ihned? Pak na nic nečekejte a vyplňte žádost

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.