Půjčky do 20000 Kč bez ručitele ještě dnes

Rádi bychom vám představili možnost zajímavé a rychlé půjčky do 20000 Kč. O tu si můžete velmi jednoduše požádat přes internet. Zabere vám to jen pár minut vašeho času. Vaše žádost je pak ihned posouzena a vyhodnocena, a okamžitě tak znáte výsledek. Peníze pak můžete mít ještě dnes, často už do hodiny na svém bankovním účtu

Půjčky do 20000 Kč ještě dnes

Tato nabídka se řadí mezi krátkodobé nebankovní půjčky. Můžete zde dostat až 20000 Kč ihned, ještě dnes. Částka 20 tisíc korun je určena pro stávající klienty. Jako nový klient si momentálně můžete půjčit pouze 8000 Kč. Tato první půjčka do 8 tisíc je ale nyní zcela zdarma. Běžná doba splatnosti půjčky je od 1 dne do 40 dní. Pokud se vám ale nehodí splácet půjčku v původně dohodnuté datum, po uplynutí této doby, máte možnost (po zaplacení příslušného poplatku) dobu splatnosti prodloužit až o dalších 30 dní (a to i opakovaně).

Zde nabízená půjčka tak může být vhodným řešením, třeba když vám chybí peníze před výplatou.

První půjčka zdarma – bez úroků a bez poplatků

Jako nový klient navíc nyní můžete mít první půjčku zcela zdarma. Můžete dostat 8000 Kč na 30 dní. Neplatíte žádné poplatky předem, a ani žádné jiné další poplatky nebo úroky. Je to tak jak to vidíte. Po chválení žádosti vám na účet přijde částka 8 tisíc korun, kterou můžete použít na cokoliv. A za 30 dní budete posílat zpět tu stejnou částku. Ani 1 Kč navíc. Takže si můžete zcela zdarma nezávazně vyzkoušet, jak vlastně funguje tato rychlá půjčka.

Peníze bez ručitele a bez zástavy

Zde nabízená půjčka tak může být vhodným řešením, třeba když vám chybí peníze před výplatou. Nebo pokud prostě potřebujete nějaké ty peníze navíc z jakéhokoliv jiného důvodu. Stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost a už za malou chvíli mohou být peníze vaše.

  • Rychlé půjčky od 500 Kč do 20000 Kč
  • První půjčka 8000 Kč na 30 dní zdarma, bez poplatků
  • Peníze na cokoliv ještě dnes (již do hodiny)
  • Vyřízení půjčky do 30 minut
  • Minimální věk 18 roků, maximální 75 roků
  • Bez ručitele, bez ručení a bez zástavy
  • Vyřízení i bez dokládání příjmů
  • Půjčka všem na cokoliv (bezúčelová)

Potřebujete peníze ihned? Pak stačí vyplnit žádost:


Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.