Půjčka na vyplacení exekuce nemovitosti – bez poplatků předem

Dostali jste se do nepříjemné situace? Hrozí vám exekuce a zabavení vaší nemovitosti? Nebo již dokonce byla exekuce zahájena, a vy se bojíte, že teď přijdete o střechu nad hlavou? Pokud máte možnost ručit za úvěr touto nemovitostí, pak se dá celá situace ještě zachránit. Může vám být poskytnuta půjčka na vyplacení exekuce.

Půjčka na cokoliv – i na exekuce

Nebankovní společnost VitaCredit nabízí tzv. americkou hypotéku – tedy úvěr, kdy na základě zástavy nemovitosti dostanete peníze. Tyto finanční prostředky pak mohou být použity na cokoliv. Třeba právě na vyplacení exekuce (ale to není podmínkou, je to jen na vás na co peníze potřebujete).

Kolik si mohu půjčit na exekuce?

Tato nebankovní půjčka je poskytována od částky 50.000 Kč. Horní hranice v zásadě není omezena, záleží především na odhadní ceně zastavené nemovitosti. Můžete dostat až 50% z odhadní ceny.

Úvěr může být zajištěn nemovitostí v osobním vlastnictví (může být ale i ve vlastnictví jiné osoby). Může se jednat třeba o byt (i družstevní), dům, pozemek apod.
Tato nebankovní půjčka je poskytována od částky 50.000 Kč

Půjčka na exekuce – bez poplatků předem

Nemusíte se bát, že by se jednalo o nějaký podvod. Je to standardní nebankovní půjčka. Neplatíte zde žádné poplatky předem, a už vůbec není potřeba volat na nějaká zpoplatněná čísla.

Nebankovní konsolidace a vyřešení exekucí

Tato nebankovní americká hypotéka pak může posloužit, jako alternativa, ke konsolidaci v bance. I zde, můžete poměrně snadno sloučit různé půjčky, úvěry a jiné pohledávky do jednoho závazku. Finanční prostředky je pak možné použít i na vyřešení exekucí. Společnost poskytne peníze a zajistí vyplacení exekuce. Vy pak budete mít už pouze jeden závazek a platit jen pravidelnou měsíční splátku.

Půjčka i na exekuce

  • Americká hypotéka od 50.000 Kč
  • Maximálně pak do 50% odhadní ceny nemovitosti
  • Bez poplatků předem
  • Úroky od 9,9% p.a.
  • Není vyžadován přepis nemovitosti
  • Peníze na cokoliv (i na exekuce)
  • Minimálně 18 roků, doložení příjmů za poslední 3 měsíce
  • Splatnost až 240 měsíců

Nezávazná žádost – půjčka na vyplacení exekuce

Vyplnění této online žádosti je nezávazná. Po zadání všech potřebných informací se obratem dozvíte, zda by vám požadovaný úvěr mohl být schválen. V případě kladného výsledku, se pak můžete rozhodnout, zda budete pokračovat dále. Celý proces vyřízení úvěru zahrnuje prohlídku nemovitosti, finální schválení a podpis smlouvy, a pak už vám jsou odeslány peníze na účet.

Nabídka této půjčky byla dočasně pozastavena.
Děkujeme za pochopení.

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.