Půjčka bez potvrzení o příjmech do 10000 Kč zdarma

Rádi bychom vám představili nejlevnější nebankovní půjčku, jakou momentálně můžete v ČR sehnat. Je to půjčka do 10000 Kč, i bez potvrzení o příjmech. A navíc, napoprvé zde máte vše zdarma. U první půjčky se neplatí poplatky ani úroky. Můžete zde dostat 10 tisíc korun na měsíc, nebo dokonce až 50 tisíc korun na jeden rok.

Nejlevnější krátkodobá půjčka v ČR

Toto je momentálně opravdu ta nejlevnější krátkodobá půjčka v ČR. Posuďte sami. Když pomineme to, že první půjčka je zcela zdarma a bez jakýchkoliv poplatků (to ale ostatně nabízí i jiné nebankovní společnosti), u běžné půjčky zde platíte jen velmi nízký poplatek. A to pouze 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč na jeden měsíc. Tedy za půjčky do 10000 Kč zaplatíte maximálně poplatek ve výši 330 Kč.

Tyto půjčky je možné vyřídit i bez potvrzení o příjmu. O peníze si zde může požádat každý.

U jiných nebankovních společností často za půjčku v podobné výši zaplatíte i několik tisíc korun. Třeba Finská Ferratum půjčka ve výši 10 tisíc korun vás bude stát na poplatcích celkem 3300 Kč. Nebo ViaSMS půjčka vás při částce 10 tisíc korun a 30 dní stojí 2400 Kč na poplatcích. Tady tedy platíte jen minimální poplatek (ve srovnání s ostatními).

První půjčka je zdarma

První půjčku zde můžete mít zcela zdarma. Pokud si půjčíte peníze a splatíte je do 14 dnů, pak neplatíte žádné poplatky nebo úroky. Takže si pak můžete dohodnout půjčky do 10000 Kč a po 14 dnech pak vracíte právě jen tu samou částku. Ani 1 Kč navíc.

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Tyto půjčky je možné vyřídit i bez potvrzení o příjmu. O peníze si zde může požádat každý. Je to půjčka i pro ženy na mateřské (MD), nebo na rodičovské, pro důchodce nebo třeba i pro studenty, či pro kohokoliv jiného. Potvrzení o příjmu není potřeba. Do výše půjčky 4999 Kč se vás ani nikdo nebude ptát na to, jestli máte nějaké příjmy. Nad tuto částku byste již měli mít nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni půjčené peníze splácet. Nikdo ale po vás nebude chtít potvrzení o příjmu (kromě výjimek), nebo jiné dokazování solventnosti.

Jaké jsou výhody a podmínky?

  • Půjčka od 1000 Kč do 10000 Kč
  • Možnost půjčky do 50 000 Kč na jeden rok
  • Nízké poplatky – jen 33 Kč
  • První půjčka je zdarma, bez poplatků, bez úroků
  • Bez potvrzení o příjmu
  • I pro ženy na mateřské, pro důchodce, pro studenty
  • Peníze do 10 minut od schválení
  • Nejlevnější půjčka v ČR
  • Stačí vám jen věk 18 roků a platný OP (občanský průkaz)

Jak získat peníze ihned? Požádejte si o ně ještě dnes

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.