Půjčka 5000 Kč před výplatou bez ručení

Máte snad úplně „vymetenou“ peněženku a prázdný účet v bance? Do další výplaty je ještě daleko, a vy potřebujete sehnat pár tisíc navíc? Pak by vás mohla zajímat tato výhodná nabídka. Je zde nabízena půjčka 5000 Kč, před výplatou všem, kdo potřebují peníze. Nepotřebujete ručitele ani žádnou jinou záruku nebo zástavu. Vše vyřídíte rychle přes internet a peníze máte už do 10 minut.

Půjčka 5000 Kč před výplatou

Tato rychlá půjčka před výplatou je nabízena jako krátkodobý nebankovní úvěr. Obvyklá doba splatnosti je zde 7 až 28 dní, tedy 1 – 4 týdnů. Vyplníte jednoduchou online žádost, kterou najdete třeba zde. Následně pak doložíte všechny požadované údaje (kopie občanského průkazu, druhý doklad totožnosti a výpis z účtu za poslední 3 měsíce). A to je celé. Půjčka je pak schválena do 15 minut a poté jsou již peníze na cestě k vám

Půjčka i pro ženy na mateřské nebo pro důchodce

Nespornou výhodou, jakou má půjčka 5000 Kč před výplatou je to, že si o ni můžete požádat, ať už jste zaměstnanec, žena na mateřské nebo rodičovské dovolené nebo třeba důchodce. Půjčku může získat i ten, kdo má příjem jen z nějaké brigády. Podstatné je, abyste měli alespoň nějaký minimální příjem, ze kterého pak budete schopni půjčené finanční prostředky splatit.

Je zde nabízena půjčka 5000 Kč, před výplatou všem, kdo potřebují peníze.

Peníze na cokoliv bez ručitele

U této půjčky nepotřebujete ručitele. Částku 5000 Kč (nebo 15000 Kč při opakované půjčce), máte bez jakéhokoliv dalšího ručení, nebo bez zástavy. Stačí jen doložit nějaká alespoň minimální pravidelný příjem a nic dalšího není potřeba.

Půjčené peníze pak můžete použít na cokoliv, co právě potřebuje. Účel využití finančních prostředků není nijak limitován a je to tedy pouze a jenom na vás.

Základní parametry této nabídky jsou:

  • První půjčka je do 5000 Kč
  • Při opakované půjčce můžete dostat až 15000 Kč
  • Splatnost 1 až 4 týdny s možností prodloužení na delší dobu
  • Minimální věk 18 roků, maximální 70 roků
  • 2 doklady totožnosti + výpis z bankovního účtu za poslední tři měsíce
  • Bez ručení, bez ručitele a bez zástavy
  • Vyřízení online, přes internet do 15 minut
  • Je požadován minimální pravidelný příjem (zaměstnání, mateřská, rodičovská, brigáda, důchod)

Rychlá půjčka do 15 minut

Pokud opotřebujete opravdu rychle dostat peníze, tak tato půjčka je ta nejlepší volba. Vyřízení je do 15 minut a poté mohou být peníze ihned odeslány na váš účet v bance. Můžete je tedy mít k dispozici už do hodiny.

Pozor ale jen na to, že tato půjčka je určena spíše jako krátkodobá. To znamená třeba před výplatou, kdy víte, že půjčené peníze budete schopni za pár týdnů vrátit. Pokud nyní nevíte, z čeho byste vypůjčené finanční prostředky vraceli, pak si sjednání úvěru velmi dobře rozmyslete.

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.