Nové půjčky bez příjmu do 20000 Kč

Rádi bychom vám představili zcela novou nebankovní půjčku, kde můžete dostat až 20000 Kč i bez potvrzení o příjmu. Je o švýcarská půjčka, tedy nejbezpečnější půjčka na trhu. Podobně jako i u bankovnictví ve Švýcarsku, i zde kladen velký důraz na ochranu vašeho soukromí, bezpečnost a diskrétnost.

Nová půjčka do 20 000 Kč

Tato nová švýcarská půjčka vám nabízí možnost získat peníze od 1000 Kč do 20000 Kč. Peníze máte k dispozici okamžitě po schválení žádosti a vracíte je až za 3 měsíce (doba splatnosti může být od 10 dní do 3 měsíců – délku splácení si volíte sami v rámci žádosti).

Podobně jako i u bankovnictví ve Švýcarsku, i zde kladen velký důraz na ochranu vašeho soukromí

Nová půjčka i bez příjmu

Vyřízení této půjčky je velmi snadné. Jediné co potřebujete k tomu, aby vám byla schválena tato švýcarská půjčka do 20 000 Kč, jsou dva doklady totožnosti (může to být například občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas nebo třeba rodný list). Dále pak dokládáte výpis z účtu, pro ověření vlastnictví bankovního účtu kam vám budou zaslány peníze.

Nic dalšího není potřeba. Nepotřebujete potvrzení o příjmu ani žádné jiné dokumenty. Vyhnete se tak složitému „papírování“. Vše se zde dá vyřídit velmi rychle.

Nová okamžitá půjčka

O půjčku si můžete požádat přes internet a peníze máte už do 10 minut. Stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost, kam zadáváte pouze základní osobní údaje. Kromě toho pak ještě musíte doložit své osobní doklady (naskenované kopie) a peníze jsou pak obratem vaše.

Pokud máte účet v některé větší české bance (tedy účet u České spořitelny, Komerční banky, Moneta Bank, ČSOB, FIO, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a Sberbank.), pak máte peníze k dispozici do 10 minut od schválení žádosti. U jiných bank to pak může trvat jeden nebo maximálně dva pracovní dny.

Půjčka bez příjmu do 20 tisíc korun

Peníze si zde můžete půjčit, i když jste momentálně bez zaměstnání nebo bez příjmu. Pokud buďte splňovat základní podmínky pro poskytnutí úvěru, peníze jsou okamžitě vaše. Stačí jen vyplnit žádost o peníze.

Pro schválení půjčky by vám mělo být nejméně 18 roků, měli bystě mít trvalé bydliště v ČR. Také nesmíte být v insolvenci nebo mít nějakou exekuci. V takovém případě bohužel tato švýcarská půjčka nemůže být schválena.

Jaké jsou podmínky a parametry této půjčky?

  • Nový nebankovní úvěr od 1000 Kč do 20000 Kč
  • Splatnost od 10 dní do 3 měsíců
  • Bez potvrzení o příjmu
  • Peníze na účet do 10 minut
  • Minimální věk 18 roků a trvalý pobyt v ČR
  • Žadatel bez insolvence a exekuce
  • 2 doklady totožnosti a výpis z účtu

Online žádost o půjčku a další informace najdete ZDE.

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.