Nejvýhodnější konsolidace půjček bez zástavy a bez ručení

Skoro každá česká domácnost má alespoň jednu půjčku, nějaký úvěr, hypotéku na bydlení nebo alespoň kreditní kartu či si pořídila něco na splátky. A často jich bývá i několik. Když má člověk dobrou práci a vysoký příjem, pak splácení těchto závazků není nic těžkého. Co když se ale stane nějaký problém? Ztráta zaměstnání nebo třeba nějaká dlouhodobá nemoc či úraz? Pak splátky všech finančních závazků mohou velmi rychle začít „přerůstat přes hlavu“.

Co je to konsolidace půjček a jak to funguje?

Konsolidace půjček neboli „sloučení“ znamená to, že všechny různé finanční závazky (od různých bank i některých nebankovních společností apod.) se převedou jen k jedné finanční instituci. Všechny půjčky a úvěry se spojí jen do jedné velké. Takže po sloučení se pak platí jen jedna měsíční splátka za jednu půjčku.

V individuálních případech je pak možné konsolidovat závazky až do výše 2.500.000 Kč.

Díky sloučení půjček je pak možné ušetřit i několik tisíc korun. Za jednu větší půjčku můžete ve výsledku platit méně peněz než za několik malých. Můžete zde mít úrok již od 6,9%. A to je podstatně méně, než kolik jsou třeba úroky u kreditní karty nebo u nejrůznějších nákupů na splátky atp.

Také si můžete nastavit delší dobu splatnosti a tím se vám pravidelná měsíční splátka také podstatně sníží.

Nejvýhodnější konsolidace půjček

Takto konsolidace půjček vám umožní sloučit různé finanční závazky až do výše 700 000 Kč. Do této částky to jde i bez ručitele nebo bez jakékoliv zástavy. V individuálních případech je pak možné konsolidovat závazky až do výše 2.500.000 Kč.

Máte zde velmi výhodné podmínky. Nízké úroky – již od 6,9%. Sami si můžete zvolit dobu splácení od 12 měsíců až po 120 měsíců (1 – 10 roků). Při řádném splácení vám také banka může odpustit až 15 splátek (tedy můžete za celou dobu splácení ušetřit až 68 000 Kč.).

U splátek navíc máte možnost 2x za rok posunout termín splatnosti. Nebo si můžete i kdykoliv, během doby co splácíte, změnit výši měsíční splátky. Můžete tak platit i o 50% více (když budete mít vyšší příjem) nebo naopak i o 50% méně (pokud budete mít zrovna málo peněz).

Sloučení půjček bez zástavy a bez ručení

  • Konsolidace půjček až do 700 000 Kč (individuálně až do 2.500.000 Kč)
  • Splátky na 12 až 120 měsíců (1 – 10 roků)
  • Nízké úroky – již od 6,9%
  • Klienti banky i bez potvrzení o příjmu
  • Peníze máte do 15 minut
  • Do 60 dní můžete zdarma odstoupit od smlouvy
  • Banka vám odpustí až 15 splátek (až 68000 Kč)
  • Můžete měnit výši splátky nebo si ji úplně odložit

Reprezentativní příklad Konsolidace půjček 300 000 Kč:

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 3 909 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 425 172 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 366 537 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Kde se dá vyřídit konsolidace půjček? Třeba právě zde.

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.