Rychlá půjčka ihned na splátky – 15000 Kč nebo i více

Pokud potřebujete rychle sehnat peníze, a banka vám nechce půjčit, máte možnost vyzkoušet některou nebankovní půjčku. Většina nebankovních úvěrů má ale jednu velkou nevýhodu. A to že peníze musíte vracet naráz. Půjčíte si peníze třeba na měsíc, nebo na tři měsíce, a po uplynutí této doby musíte vrátit celou půjčenou částku. Tady je to ale jiné. Máte možnost dostat rychlou nebankovní půjčku na splátky.

Rychlá půjčka – pravidelné měsíční splátky

U této nebankovní půjčky si můžete půjčit až 99 000 Kč a peníze pak splácet postupně, pravidelnými měsíčními splátkami. A to až po dobu 16 měsíců. Díky tomu můžete rozložit finanční zátěž spojenou se splácením úvěru na delší časové období. To se hodí zvláště v situacích, kdy máte nižší příjmy, a vysoká splátka by pro vás byla nereálná.

Podle výše půjčky (od 15000 Kč do 99000 Kč) si zde můžete vybrat splátky od 1250 Kč měsíčně. Tak například, pokud byste si půjčili 15000 Kč na 16 měsíců, tak budete každý měsíc splácet 1250 Kč. To odpovídá roční úrokové sazbě 25% a RPSN 58,3%. Při uzavření smlouvy vám od půjčené částky bude odečten poplatek za uzavření smlouvy ve výši 195 Kč.

Během 16 měsíců splácení uhradíte celkem 20 195 Kč. I když je to více, než kolik byste platili u banky, ve srovnání s některými jinými nebankovními půjčkami, je to pořád ještě „docela málo“.

Půjčka od 15000 Kč – ihned na účet

Pokud by vás zajímalo, co nabízí tato rychlá půjčka ihned, tak zde jsou základní podmínky a parametry:

  • Nebankovní půjčka od 15000 Kč do 99000 Kč
  • Pravidelné měsíční splátky od 12 do 16 měsíců
  • Vyplacení půjčky ihned na účet v bance (peníze máte ještě dnes)
  • Vyřízení úvěru online, přes internet
  • Minimální věk 18 roků, být občanem ČR
  • Pravidelný měsíční příjem (výplata ze zaměstnání, důchod, mateřská apod.)
  • Dva doklady totožnosti, mobilní telefon a vlastní účet v bance

Rychlá půjčka na splátky – až 100 000 Kč

Pokud vám schází peníze a hledáte možnost, jak si vypůjčit a následně splácet jen pravidelnou měsíční splátku, pak by tato nabídka mohla být právě to, co hledáte.

Sjednání tohoto nebankovního úvěru je poměrně snadné. Níže na stránce najdete nezávaznou online žádost. Zadáte základní informace o sobě, a o vašem příjmu. U této půjčky je požadováno, abyste měli nějaký minimální pravidelný měsíčně příjem. To abyste měli z čeho hradit měsíční splátky půjčky. Může to být třeba výplata ze zaměstnání, invalidní nebo starobní důchod nebo třeba pravidelná mateřská.

Po vyplnění žádosti je ihned provedeno vyhodnocení a vy se obratem dozvíte, zda vám může být úvěr schválen. Pokud ano, tak budete vyzvání (email nebo SMS), abyste doplnili požadované doklady (stačí zaslat elektronicky). A poté jsou vám ihned odeslány peníze. Můžete je mít na účtu v bance ještě dnes.

Online žádost o peníze:


Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.