Půjčka v hotovosti do 10 000 Kč s úrokem 0% – bez skrytých poplatků

Potřebujete rychle získat peníze? Nyní je zde k dispozici výhodná akční nabídka půjčky v hotovosti. Můžete dostat 10 000 Kč, hotově na ruku, s úrokem 0%. Platíte jen minimální poplatky. Tato půjčka vás skoro nic nestojí!

Sháníte půjčku v hotovosti a obáváte se placení vysokých úroků nebo poplatků? Tady nemusíte. Půjčku 10 000 Kč v hotovosti na ruku, můžete mít nyní s úrokem 0%. Peníze splácíte formou pravidelných týdenních splátek, po dobu 13 týdnů. Platíte jen minimální splátku.

Rychlá půjčka v hotovosti na ruku do 10 000 Kč s úrokem 0%

Pokud potřebujete jenom menší částku v hotovosti, a chcete, aby vás to moc nestálo, pak je zde aktuálně k dispozici zvýhodněná nabídka. Můžete si požádat o půjčku do 10 000 Kč, s dobou splácení 13 týdnů (3 měsíce). U které je momentálně úrok 0%.

Tato akční nabídka výhodné hotovostní půjčky, vám garantuje minimální splátky. Pokud byste si půjčili částku 10 000 Kč na 13 týdnů, tak budete každý týden platit minimální splátku 912 Kč.

Celkem tak na splátkách zaplatíte jenom 11 850 Kč. Navýšení, je tedy jenom 1 850 Kč (administrativní poplatky). Úrok je 0%. RPSN této půjčky vychází na 264,6%

Půjčky v hotovosti až do 70 000 Kč na cokoliv

Hotovostní půjčka 10 000 Kč s úrokem 0%, ale není to jediné, co zde můžete získat. Půjčky v hotovosti jsou zde poskytovány až do 70 000 Kč (u bezhotovostních půjček až do 150 000 Kč).

Můžete si tedy říci i o podstatně vyšší částku (než jenom 10 000 Kč). U klasické hotovostní půjčky si můžete zvolit dobu splatnosti na 45, 60 nebo 80 týdnů.

Objednání půjčky se provádí online – vyplněním nezávazného objednávkového formuláře, který najdete níže. Na základě této poptávky, vás pak bude kontaktovat obchodní zástupce finanční společnosti, který si s vámi domluví termín osobní schůzky.

Peníze vám přiveze až k vám domů. Stačí vám pro to jen minimum dokladů – základní osobní doklady (občanský průkaz), doklad k ověření adresy, doložení výše příjmů. Peníze mohou být vaše už do 24 hodin.

Okamžité půjčky bez ručitele až do 150 000 Kč na účet

Můžete využít i nabídku, na bezhotovostní půjčku až do 150 000 Kč. V tomto případě jsou peníze vypláceny bezhotovostním převodem na váš bankovní účet (do 24 hodin).

Ani k vyřízení této půjčky nepotřebujete ručitele nebo dávat něco do zástavy. Pochopitelně se neplatí ani žádné poplatky předem.

Předpokladem pro schválení tohoto úvěru, je pravidelný (doložitelný) příjem. Pokud jste například zaměstnaní, tak by mělo stačit doložit výpis z bankovního účtu nebo například výplatní pásku. Neměli byste také být ve zkušební době.

Schválení půjčky i se záznamem v registru (jako je SOLUS apod.)

Pokud máte záznam v některém registru neplatičů a dlužníků (jako je například SOLUS), tak to nemusí vadit. Žádosti o peníze jsou posuzovány individuálně. Hodnotí se především aktuální schopnost splácet. Negativní záznam z minulosti, nemusí znamenat automatické zamítnutí žádosti

Nezávazná poptávka – peníze můžete mít už do 24 hodin

Nezávaznou žádost o poskytnutí půjčky v hotovosti, nebo bezhotovostního úvěru na účet, můžete vyplnit ihned. Stačí vám jenom pár minut vašeho času. Vyplníte základní osobní údaje a ihned se dozvíte předběžný výsledek – zda vám může být půjčka schválena.

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.