Srovnání půjček zdarma – rychlá půjčka do výplaty bez úroků a bez poplatků

Některé nebankovní půjčky mohou být hodně drahé. Za půjčku do výplaty do 10 000 Kč můžete zaplatit i 4 000 Kč. Proto vám nabízíme 3 různé půjčky, kde to máte kompletně zdarma. Bez úroků a bez poplatků. Pokud včas uhradíte splátku, je úrok 0% a poplatky 0 Kč.

Půjčit si peníze může někdy vyjít hodně draho. Zvláště pokud se jedná o malé půjčky do výplaty. Tyto úvěry jsou nabízeny hlavně i nebankovních společností. Nabízí je ale i některé banky. Nezisková společnost Člověk v tísni nedávno zveřejnila srovnání 40 půjček do výplaty. Jednalo se o malé půjčky do 10 000 Kč na jeden měsíc.

Pokud se podíváte na toto srovnání půjček, můžete vidět, že pouze několik málo z nich by se dalo považovat za „levné“. U velké většiny půjček (hlavně u těch nebankovních), zaplatíte za 10 000 Kč na 30 dní, minimálně 2000 Kč. Někde dokonce i 4 000 Kč. A to je opravdu hodně.

Půjčka do výplaty, která je zdarma – bez úroků a bez poplatků

Pokud si potřebujete půjčit menší sumu peněz do výplaty, pak byste si měli vybrat takovou půjčku, kde vás to bude stát co nejméně. Vybrali jsme pro vás 3 nebankovní půjčky, kde můžete dostat minimálně 10 000 Kč zadarmo. Bez úroků a bez poplatků:

Tyto půjčky jsou nabízeny pro nové klienty. Pokud peníze vrátíte včas (ve dvou případech do 30 dní, v jednom případě splácíte až 4 měsíce), pak vracíte jenom to, co jste si půjčili. Žádné poplatky nebo úroky navíc. Pokud si půjčíte 10 tisíc korun, pak vracíte také jenom 10 tisíc korun.

Půjčka Viva Credit  do 20 000 Kč na 30 dní

Nebankovní finanční společnost Viva Credit s.r.o, nabízí krátkodobé půjčky do výplaty. Můžete zde dostat až 20000 Kč. A jako nový klient neplatíte nic navíc. V takovém případě je úrok 0% a všechny poplatky spojené s půjčkou jsou 0 Kč. Pokud peníze – až 20 000 Kč – vrátíte do 30 dní, pak máte půjčku zcela zdarma.

O peníze si zde můžete požádat přes internet. Stačí vám na to kopie OP, platná platební karta a výpis z bankovního účtu, kam vám chodí výplata nebo jiných pravidelný příjem. Peníze můžete mít do 15 minut od schválení žádosti. Takže je ještě dnes, můžete použít na cokoliv.
Více informací a online žádost o půjčku zde

Půjčka Zaplo do 16 000 Kč na 30 dní

Nebankovní finanční společnost Zaplo Finance nabízí půjčky až do 30 000 Kč. Jako nový klient ale můžete dostat půjčku do 16 000 Kč. U první půjčky ale můžete mít vše zdarma. Bez poplatků a bez úroků. Peníze zde můžete dostat do 10 minut na účet v bance, nebo si je můžete vyzvednout i v hotovosti.

I u této půjčky můžete vše potřebné vyřídit přes internet. Stačí vám občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon a kontaktní emailová adresa. I zde může být vyžadováno doložení nějakého pravidelného příjmu. Půjčku můžete mít na 30 dní, a pokud ji včas splatíte, stojí vás to celé 0 Kč.
Více informací a online žádost o půjčku zde

Půjčka Provident do 16 000 Kč na 4 měsíce

Nebankovní finanční společnost Provident nabízí různé půjčky. V hotovosti i na účet v bance. Pro nové klienty, kteří potřebují jen pár tisíc korun do výplaty, je určena půjčka Provident Start. U ní můžete dostat až 16 000 Kč na 4 měsíce. Peníze vracíte prostřednictvím 4 měsíčních splátek. Celkem tedy uhradíte 4 splátky po 4000 Kč. Nic navíc. Bez úroků a bez poplatků.

Vyřízení půjčky je také možné přes internet nebo i na bezplatné telefonní lince. Můžete si nechat poslat peníze na účet v bance, nebo se domluvit na osobní schůzce s pracovníkem společnosti, který může peníze přivézt až k vám domů. Kdykoliv se vám to bude hodit, klidně i o víkendu.
Více informací a online žádost o půjčku zde

Provozovatel tohoto webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných údajů. Pro aktuální informace o nároku na jednotlivé sociální dávky navštivte přímo web Ministerstva práce a sociálních věcí (mpsv.cz), nebo se obraťte na příslušný sociální úřad (úřad práce) v místě vašeho trvalého bydliště.