Nebankovní hotovostní půjčky do domu – 70000 Kč na ruku ihned

Nebankovní finanční společnost JET Money s.r.o. patří mezi poskytovatele nebankovních úvěrů. Jedním z nejzajímavějších finančních produktů této firmy je nebankovní hotovostní půjčka. Můžete si sjednat úvěr, který vám bude vyplacen v hotovosti na ruku až k vám domů. Takto můžete dostat od 5 tisíc korun až do 70 tisíc korun.

Hotovostní půjčka do 70000 Kč

Tato nebankovní půjčka je poskytována buď v hotovosti (smlouvu k podpisu a peníze v hotovosti vám přiveze obchodní zástupce společnosti až k vám domů), nebo také převodem na účet v bance (převod na váš účet ale může trvat až 3 dny).

Můžete si zde říci o částku od 5000 Kč do 70000 Kč. Peníze splácíte formou pravidelných měsíčních splátek. Dobu splatnosti si pak můžete zvolit z rozmezí 13 až 16 měsíců. Díky tomu nemusíte vracet peníze jednorázovou splátkou (jak je tomu obvyklé u jiných nebankovních úvěrů), ale splácení si rozložíte do několika menších měsíčních plateb. A to je určitě menší zátěž než jedna velká splátka.

Peníze na ruku ihned

  • Rychlá hotovostní půjčka od 5000 Kč do 70000 Kč
  • Pravidelné měsíční splátky na 13 – 16 měsíců
  • 2 doklady totožnosti, věk minimálně 21 roků, být občanem ČR
  • I bez zaměstnání (požadován pravidelný příjem – důchod, mateřská, rodičovský apod.)
  • Bez ručení a bez ručitele (není požadována žádná zástava)
  • Individuální přístup při vyřizování žádosti, při řádném splácení možnost refinancování půjčky
  • Velmi rychlé poskytnutí půjčky

Půjčka bez exekuce, bez insolvence a bez příjmů

O peníze si zde může požádat kdokoliv, komu je alespoň 18 roků. Má bydliště na území ČR a je schopen doložit alespoň nějaký minimální příjem, který se opakuje pravidelně každý měsíc. Jinak ale nepotřebujete nic speciálního – základní doklady, které jsou potřeba pro schválení vaší žádosti – občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list,…).

Jak ale jistě chápete, půjčka nemůže být poskytnuta lidem, co jsou v exekuci, insolvenci, nebo zcela bez příjmů. Pokud jste v exekuci nebo zcela bez příjmů, tak nemá smysl žádat o poskytnutí této nebankovní půjčky.

Peníze pro důchodce, ženy na mateřské nebo rodičovské nebo pro zaměstnance

Půjčka do 70000 Kč, kterou můžete dostat vyplacenou v hotovosti na ruku je určena především pro zaměstnance se stálým příjmem ze zaměstnání nebo pro důchodce (dostávají pravidelný starobní či invalidní důchod) nebo pro ženy na MD (pravidelná mateřská nebo rodičovská).

Jak si půjčit až 70000 Kč ještě dnes?

Je to velmi jednoduché – stačí vyplnit následující online žádost. Jakmile zadáte všechny požadované údaje, proběhne předběžné vyhodnocení a schválení. Obratem se pak dozvíte, zda splňujete parametry pro poskytnutí peněz. A také vám bude sděleno co vše je potřeba doložit k uzavření smlouvy.